חדרי אירוח וסוויטות במצפה רמון

צימרים וחדרי אירוח, במקום הגבוה ביותר בדרום, על שפת המכתש, במצפה רמון, מדבר בראשית,  במזג אוויר נקי ונעים כל השנה ואידיאלי לטיולים מכל סוג. המקום המושלם למי שמחפשים חופשה של טיולים, הרפתקאות וחווית רומנטיות באווירה שקטה.

צימרים מצפה רמון  יחידות אירוח.

לפרטים:

050-2260008

דף הבית

 

Google  
 

הד רמון - מצפה רמון

"המרפסת" מתאים ליחידים וזוגות  לילה ב-150 שקל א-ד לאדם. מינימום 2 אנשים.
 משפחתי בעיצוב ביתי, דירת אירוח , בית / וילה  לזוגות ומשפחות.

אמצ"ש יום א-ד - 500  ש"ח לזוג ללילה.

סוף שבוע וחגים 600 שקל לזוג ללילה

אירוח ל 4 איש 500 שקל, שני לילות.

חדרי אירוח  050-2800004

  מעוצב בטוב טעם, נקי ונעים לסוף שבוע ארוך במצפה רמון. יחידת אירוח בבית פרטי ליחידים וזוגות במצפה רמון, במרכז הישוב, כולל אינטרנט, מטבחון, פינת קפה. טלפון: 057-2384988  - 050-2260008

 
צימרים מצפה רמון מידע רמון
הארץ ynet חדשות גוגול nrg ווואלה

המקום לנשמה

 

באמצע הנגב, בין גבול מצרים לגבול ירדן, שוכנת מצפה רמון, עיירה קטנה על שפת מכתש רמון, שהינו תופעה גיאולוגית מיוחדת במינה בעולם.

בתוך נופי מדבר קסומים, מלאי אוויר צח ושקט אפשר למצוא צימרים מסוגים שונים:

חדרי אירוח, בתי נופש, דירות אירוח במחירים ובסגנון מתאימים לכל איש ואישה.

על המכתש, בשילוב מיוחד במינו של אדם וטבע נבנה מלון "בראשית", היוקרתי, שנבנה בהשקעה של כ-200 מיליון ש"ח. 112 חדרים, המשקיפים אל נוף המכתש ומצוידים בכל פינוק אפשרי. המלון נבנה על ידי דייויד לואיס ז"ל, שנפטר זמן קצר אחרי חנוכת המלון.

טיולי ג'יפים רבים מתקיימים במכתש רמון בכל עונות השנה. במסגרת טיולים אלה, ניתן ללכת במסלול של דרך הבשמים, שהוכרה על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. דרך הבשמים שימשה את הסוחרים הנבטיים בעת העתיקה במשך 500 שנה, והובילה מחצי האי ערב אל הים התיכון. חלק מדרך זו עבר במכתש רמון, ויש טיולים מיוחדים המתרכזים בחלק דרך זו.

פינה מיוחדת במינה תיפתח בעתיד הקרוב במצפה רמון – מרכז מבקרים מצפה רמון – קריית פארק רמון. המרכז יספר את סיפור המכתש, החיות השוכנות בו לצד סיפורו של האסטרונאוט הישראלי הראשון, שנספה לפני כמה שנים באסון המעבורות "קולומביה" – אילן רמון.

לצד טיולי הטבע יש במצפה רמון הר מיוחד, "הר הזוגיות" שמו. "הר הזוגיות" ממוקם כמה מאות מטרים מעל חדר האוכל של בית ספר שדה ביישוב. בעבר הוא נקרא בפי המקומיים "חצ'קון", בשל צורתו, המזכירה פצעון, אבל מאז שהשמועה על סגולות הזיווגים של המקום עשתה לה כנפיים, הוחלף שמו בשם הרומנטי יותר. על פי יודעי דבר, כל רווק או רווקה, גרוש או גרושה, יכולים להגיע להר, לגעת בסלע האדום שבפסגתו ולזכות בתוך זמן קצר בזיווג מושלם.